Skuteczna reklama w Internecie - reklama internetowa
Pozycjonowanie Wałbrzych, Legnica, Oleśnica, Świdnica, Dolny Śląsk
Ponad 16 milionów Polaków
korzysta z Internetu...
...a ilu z nich widziało Twoją stronę www ?

Pozycjonowanie - definicja

Pozycjonowanie (Web Positioning) to zbiór działań mających na celu dopasowanie strony internetowej tak by lepiej spełniała wymagania stawiane przez wyszukiwarkę, co skutkuje wyższą pozycją w wynikach generowanych przez wyszukiwarkę. Integralną częścią pozycjonowania jest optymalizacja (Search engine optimization - w skrócie SEO) czyli proces polegający na poprawie błędów w kodzie, systemie nawigacji i publikowanych na stronie treści.

Czym jest pozycjonowanie?

Jak mówi definicja, pozycjonowanie to działania, których celem jest uzyskanie przez stronę możliwie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania przez wyszukiwarkę na konkretne słowo lub wyrażenie kluczowe. Oznacza to, że dzięki pozycjonowaniu osoba, która w wyszukiwarkę wpisze słowo kluczowe, które wcześniej z Państwem ustalimy znajdzie Państwa stronę na pierwszej stronie wyników generowanych przez wyszukiwarkę (w tzw. TOP10). Na podstawie obserwacji stwierdzono, że znaczna część użytkowników sieci sprawdza wyniki wyszukiwania wyłącznie na pierwszych stronach, a co więcej znalezione na nich strony www przez Internautów odbierane są jako strony liderów w danych branżach. W czasie, kiedy Internet odgrywa z dnia na dzień coraz ważniejszą rolę w życiu codziennym każdego z nas, pozycjonowanie jest niezwykle istotnym elementem marketingu każdej nawet najmniejszej firmy. Ważną częścią pozycjonowania jest optymalizacja strony www pod kontem wyszukiwarki Google, która jest bezsprzecznym liderem na rynku - ponad 90%. Wysoka pozycja buduje prestiż i rozpoznawalność marki dlatego też jesteśmy pewni, że tego typu działanie marketingowe pozwoli dotrzeć do maksymalnie dużej ilości potencjalnych klientów, a to z kolei przyniesie wymierne korzyści.

Czy pozycjonowanie jest mi potrzebne?

Znaczenie Internetu w życiu codziennym każdego człowieka przede wszystkim jako konsumenta rośnie z dnia na dzień w zdumiewającym tempie. Ostatnie lata to ogromna zmiana w zakresie sprzedaży i komunikacji w ogóle - dziś na fotelu lidera medium reklamowego rozgościł się Internet zajmując tym samym miejsce tradycyjnym formom reklamy, których dzisiejszy Internauta wprost nie cierpi uważając je za nachalne. Pozycjonowanie to usługa dzięki której użytkownik sieci wpisując dane wyrażenie wyszukiwarkę sam zezwala na podsuwanie mu treści reklamowych i to w momencie, kiedy najbardziej ich potrzebuje. Oznacza to, że dzięki wysokiej pozycji strony w wynikach generowanych przez wyszukiwarkę dotrą Państwo do najbardziej zainteresowanej grupy potencjalnych klientów. Bardzo ważnym aspektem reklamy jaką jest pozycjonowanie jest także jej wiarygodność – wysoka pozycja strony w przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy, przez odwiedzających nie jest odbierana jako wynik celowego działania marketingowego.

Czy stać mnie na taką formę reklamy?

Pozycjonowanie to usługa, która biorąc pod uwagę wymierne korzyści jakie przynosi jest usługą stosunkowo tanią – stosunek efektywności w stosunku do kosztów jakie muszą Państwo ponieść jest niezwykle atrakcyjny. Co więcej nasza firma oferuje Państwu usługę pozycjonowania przy maksymalnym zabezpieczeniu finansowym – pierwsze koszty pojawiają się dopiero w momencie uzyskania efektu pozycjonowania na daną frazę.
Nasze hasło brzmi:

Nie ma efektów nie ma żadnych kosztów!


Co to oznacza dla Państwa? Dopóki Państwa strona nie znajdzie się w TOP10 wyników wyszukiwania po wpisaniu ustalonego wcześniej z Państwem słowa lub wyrażenia kluczowego nie ponoszą Państwo najmniejszych kosztów – nawet tych związanych z audytem i optymalizacją strony.


Z badań statystycznych m.in. GEMIUS wynika:
  • Google jest bezsprzecznym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku)
  • Polskie portale m.in. Onet oraz Interia korzystają z silnika Google
  • 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się na 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10)
  • 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie przechodzi poza trzecią stronę wyników wyszukiwania


Pozycjonowanie stron województwo dolnośląskie (Bielawa, Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Legnica, Oleśnica, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych - cały Dolny Śląsk).
Zapytaj o ofertę
Nazwa firmy
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Adres serwisu www:
Skąd masz informacje o naszej firmie/usługach:
Oczekiwane słowa kluczowe
Kod
Wpisz kod z obrazka:
                              (wielkość liter ma znaczenie)


Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój; (Dolnośląski Park Technologiczny "T-Park")
T: +48 74 64-80-600
F: +48 74 64-80-605

Pozycjonowanie (inne miasta):

Jelenia Góra Kraków Katowice Opole
Lublin Bydgoszcz Zielona Góra Kielce
Rzeszów Radom Poznań Olsztyn
Szczecin Łódź Gdańsk Białystok
Wybrane realizacje
Linki sponsorowane
Dzięki Google AdWords możesz dotrzeć do użytkowników, którzy aktywnie szukają oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.
Oznacza to, że docierasz do potencjalnych klientów z grupy docelowej, jaką wybrałeś. Cennik AdWords oparty na systemie koszt za kliknięcie ułatwia kontrolowanie kosztów
i oznacza, że zapłacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie na Twoją reklamę.
Reklama w najpolularniejszej wyszukiwarce, jaką jest Google, to boksy reklamowe, wyświetlające link do Twojej strony www.
Systemy CMS
CMS to system zarządzania treścią. Dzięki zastosowaniu go na swojej stronie internetowej uzyskujecie Państwo możliwość samodzielnego zarządzania
i aktualizowania treści. CMS oparty o autorskie rozwiązanie naszej firmy to przede wszystkim:
  • łatwe aktualizowanie treści strony
  • obniżenie kosztów aktualizacji